Vaistas nuo grybelio, psoriazės ir papilomų

Pirkite kremas Keramin Palangoje

Kremas Keramin
€ 39€ 78
4.16

Užsisakyti Keramin

Nuolaida -50%

Kremas Keramin skirtas ligų, susijusių su nagų grybelinėmis infekcijomis ir ŽPV virusu, profilaktikai ir gydymui.

Jeigu kremą reikia įsigyti oficialioje Palangoje svetainėje:

 1. Įveskite savo vardą ir telefono numerį.
 2. Pateiktame laukelyje įveskite savo kontaktinius duomenis: užpildykite savo duomenis užsakymo formoje, įveskite telefono numerį ir vardą, paskambins vadybininkas ir pasakys apie pristatymo laiką bei atsakys į visus rūpimus klausimus.
 3. Nurodykite pristatymo adresą ir miestą. Už siuntinį atsiskaitote tik gavę prekes į rankas iš kurjerio arba pašte. Užsakymo metu išankstinis apmokėjimas nereikalingas.

Dabar svetainėje galite pasinaudoti 50% nuolaida perkant kremą. Keramin galite įsigyti sumažinta kaina – tik už € 39.

Kaip pirkti Palangoje Keramin

Priešgrybelinis, psoriazinis ir papilomas Keramin aktyviai kovoja su rankų ir kojų pirštų niežulio ir uždegimo pašalinimu, naikina karpas ir papilomas, turinčias įtakos jų atsiradimo priežasčiai. Jis turi raminamąjį poveikį rankų ir kojų odai.

Kaip užsisakyti Keramin Palangoje gelį?

 1. Išsirinkite reikiamą prekę svetainėje Lietuvoje.
 2. Užsakymo formoje įveskite savo vardą ir telefono numerį ir per 15 minučių vadybininkas jums paskambins ir patvirtins užsakymą. Jis jums paskambins, kad suderintų užsakymą ir patikslintų adreso duomenis.
 3. Įveskite pristatymo adresą. Užsisakant į didelį miestą, pavyzdžiui – Palangą, būsite pasiekiami per kurjerių tarnybą. Pristatymo paštininko nurodytu adresu kaina skirtinguose miestuose gali skirtis, ją nustato Lietuva.
 4. Jūsų užsakymas! Pristatymas paštu arba per kurjerį 1-3 dienos, galima ir gavus siuntinį, galima apmokėti. Išankstinis apmokėjimas nereikalingas.

Užsisakykite su -50% nuolaida. Akcijų kiekis ribotas. Keramin kremas nuo grybelio, psoriazės, karpų ir papilomų kainuoja € 39, įsigyti galite oficialioje Palangoje svetainėje.

Kiti Lietuvos miestai, kuriuose galite nusipirkti Keramin

Miestai Lietuvoje, kur galima nusipirkti Keramin

Keramin VilniujeKeramin Kaune
Miestai Lietuvoje

Atsiliepimai apie Keramin Palangoje

 • Danielius
  Rekomenduoju šį kremą abiem rankomis. Su grybeliu susitvarkiau greitai ir už labai gerą kainą. Likau patenkintas Keramin kremo naudojimo veiksmingumu ir šalutinio poveikio nebuvimu. Visiems patariu!
  Keramin
 • Lėja
  Keramin veikia! Pagrindinis jo pliusas yra tai, kad jis padeda atsikratyti niežulio nuo pirmo naudojimo, pašalina skausmą ir prakaitavimą, o po mėnesio jūs nebeprisiminsite savo problemos.
  Keramin
 • Tiesiog
  Kremas Keramin tapo mano nepakeičiama priemone kovojant su pėdų grybeliu. Naudojau tik 2 savaites, bet jau buvo pastebimi dideli patobulinimai: dingo kvapas ir niežulys, nagai pradėjo atrodyti sveikesni.
  Keramin