Vaistas nuo grybelio, psoriazės ir papilomų

Pirkite kremas Keramin Vilniuje

Kremas Keramin
€ 39€ 78
4.16

Užsisakyti Keramin

Nuolaida -50%

Kremas Keramin skirtas ligų, susijusių su nagų grybelinėmis infekcijomis ir ŽPV virusu, profilaktikai ir gydymui.

Norėdami sėkmingai įsigyti kremą oficialioje Vilniuje:

 1. Svetainėje paliekate paraišką.
 2. Siūlomame laukelyje įveskite savo kontaktinę informaciją: įveskite telefono numerį ir vardą, vadybininkas paskambins jums konsultacijai.
 3. Nurodykite pristatymo adresą ir miestą. Apmokėjimas už siuntinį gavus. Užsakymo metu išankstinis apmokėjimas nereikalingas.

Dabar svetainėje galite pasinaudoti 50% nuolaida perkant kremą. Keramin galite įsigyti sumažinta kaina – tik už € 39.

Kaip pirkti Vilniuje Keramin

Priešgrybelinis, psoriazinis ir papilomas Keramin aktyviai kovoja su rankų ir kojų pirštų niežulio ir uždegimo pašalinimu, naikina karpas ir papilomas, turinčias įtakos jų atsiradimo priežasčiai. Jis turi raminamąjį poveikį rankų ir kojų odai.

Kaip užsisakyti gelį Keramin Vilniuje?

 1. Išsirinkite reikiamą prekę svetainėje Lietuvoje.
 2. Užsakymo formoje įveskite savo vardą, pavardę ir telefono numerį bei iš įmonės konsultanto pasirinkite pristatymo būdą. Jis jums paskambins, kad suderintų užsakymą ir patikslintų adreso duomenis.
 3. Įveskite pristatymo adresą. Užsisakant į didelį miestą, pavyzdžiui – Vilnių, būsite pasiekiami per kurjerių tarnybą. Tiksli pašto siuntėjo pristatymo kaina nurodytu adresu skirtinguose miestuose gali skirtis, ją nustato Lietuva.
 4. Pateikiate užsakymą ir laukiate pristatymo, taip pat galima atsiskaityti už siuntinį gavus į rankas pašte arba iš kurjerio. Išankstinis apmokėjimas nereikalingas.

Tik dabar galite įsigyti -50% nuolaidą. Keramin kremo nuo grybelio, psoriazės, karpų ir papilomų kaina € 39, įsigyti galite oficialioje Vilniuje svetainėje.

Kiti Lietuvos miestai, kuriuose galite nusipirkti Keramin

Miestai Lietuvoje, kur galima nusipirkti Keramin

Keramin KauneKeramin Palangoje
Miestai Lietuvoje

Atsiliepimai apie Keramin Vilniuje

 • Viltė
  Puikus kremas. Pirmą kartą užtepus Keramin, niežėjimas staiga liovėsi. Kitą rytą mano pėdos nebebuvo raudonos. Naudojau ne ilgiau nei menesi, po to dingo nuo grybelio baltos pūslelės, pėdos buvo švelnios liesti, kaip vaiko.
  Keramin