Vaistas nuo grybelio, psoriazės ir papilomų

Pirkite kremas Keramin Kaune

Kremas Keramin
€ 39€ 78
4.16

Užsisakyti Keramin

Nuolaida -50%

Kremas Keramin skirtas ligų, susijusių su nagų grybelinėmis infekcijomis ir ŽPV virusu, profilaktikai ir gydymui.

Norėdami sėkmingai įsigyti kremą oficialioje Kaune svetainėje:

 1. Svetainėje paliekate paraišką.
 2. Siūlomame laukelyje įveskite savo kontaktinius duomenis: įveskite savo vardą ir telefono numerį, vadybininkas paskambins dėl greito pristatymo ir konsultacijos.
 3. Nurodykite pristatymo adresą ir miestą. Siuntą bus galima atsiimti pašte arba ją į namus pristatys kurjeris. Apmokėjimas gavus. Užsakymo metu išankstinis apmokėjimas nereikalingas.

Dabar svetainėje galite pasinaudoti 50% nuolaida perkant kremą. Keramin galite įsigyti už geriausią kainą – tik už € 39.

Kaip pirkti Kaune Keramin

Priešgrybelinis, psoriazinis ir papilomas Keramin aktyviai kovoja su rankų ir kojų pirštų niežulio ir uždegimo pašalinimu, naikina karpas ir papilomas, turinčias įtakos jų atsiradimo priežasčiai. Jis turi raminamąjį poveikį rankų ir kojų odai.

Kaip užsisakyti Keramin Kaune gelį?

 1. Išsirinkite reikiamą prekę svetainėje Lietuvoje.
 2. Užpildykite užsakymo formą ir laukite operatoriaus skambučio. Jis jums paskambins, kad suderintų užsakymą ir patikslintų adreso duomenis.
 3. Įveskite pristatymo adresą. Užsisakant į didelį miestą, pavyzdžiui – Kauną, būsite pasiekiami per kurjerių tarnybą. Tiksli siuntos siuntimo paštininku Jūsų adresu kaina kituose miestuose gali skirtis, ją nustato Lietuva.
 4. Sumokėkite už siuntą gavus, taip pat galima atsiskaityti tik gavus siuntą savo adresu. Išankstinis apmokėjimas nereikalingas.

Tik šiandien NUOLAIDA -50%, turite laiko įsigyti už mažesnę kainą. Keramin kremas nuo grybelio, psoriazės, karpų ir papilomų kainuoja € 39, jį galite įsigyti oficialioje Kaune svetainėje.

Kiti Lietuvos miestai, kuriuose galite nusipirkti Keramin

Miestai Lietuvoje, kur galima nusipirkti Keramin

Keramin VilniujeKeramin Palangoje
Miestai Lietuvoje

Atsiliepimai apie Keramin Kaune

 • Viltė
  Net negalėjau išeiti aplankyti ar nusipirkti naujų batų, nes man buvo gėda dėl kojų. Net namuose man buvo gėda prieš vaikus ir vyrą. Keramin kremą naudojau lygiai dvi dienas, pėdų kvapo nebeliko, niežėjimo ir diskomforto nejaučiau dėl odos lupimosi.
  Keramin